Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Grafika artykułu: w centrum zdjęcie trzymających się dłoni, po lewej stronie biały napis: "Grupa wsparcia dla osób towarzyszących swoim bliskim w chorobie onkologicznej", po prawej stronie na białym tle szczegółowe informacje, na dole grafiki logotypy partnerów.

Przy Wielkopolskim Centrum Onkologii w Poznaniu we współpracy z Fundacją „Park Nadziei” powstała grupa wsparcia dla osób towarzyszących swoim bliskim w chorobie onkologicznej. Najbliższe spotkanie grupy odbędzie się 2 lipca.

Grupa wsparcia zrzesza osoby, które mierzą się z podobnymi trudnościami. Jej spotkania są źródłem wsparcia w radzeniu sobie z problemami. Uczestnicy dzielą się swoimi trudnościami i uzyskują informacje, które mogą być pomocne w radzeniu sobie z bieżącymi problemami. Podczas spotkań poruszane będą tematy dotyczące trudności związanych z towarzyszeniem osobie leczonej z powodu choroby nowotworowej. Uczestników obowiązuje zasada poufności, więc wszelkie informacje nie będą przekazywane dalej.

Najbliższe spotkanie grupy odbędzie się 2 lipca o godz. 19.00 w Rotundzie na parterze Wielkopolskiego Centrum Onkologii przy ul. Garbary 15.

Szczegółowe informacje oraz zapisy dostępne są pod numerem tel. 600 364 485 lub pod adresem e-mail: parknadziei@gmail.com. O chęci przyjścia na spotkanie w towarzystwie bliskiej osoby należy poinformować przy zgłaszaniu udziału.

Szczegóły: