Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Jubileuszowy koncert w Pałacu Mielżyńskich w Iwnie

20.4.2023

Grafika artykułu: plakat informacyjny, na górze na zdjęciu Pałac Mielżyńskich w Iwnie, poniżej na żółtym tle zielono-czerwony napis "X Jubileuszowy koncert z cyklu Poznańskie dwory i pałace ożywione muzyką" oraz szczegółowe informacje o wydarzeniu, na dole grafiki, na białym tle logotypy partnerów.

Stowarzyszenie „Gloria in Musica” organizuje w sobotę, 29 kwietnia o godz. 17.00 w Pałacu Mielżyńskich w Iwnie jubileuszowy X koncert z cyklu „Podpoznańskie dwory i pałace ożywione muzyką”. Dla poznańskich seniorów zostanie zorganizowany bezpłatny dojazd.

Wykonawcami koncertu będą Chór CANTANTI i Dziecięcy Chór Operowy pod dyrekcją Michała Sergiusza Mierzejewskiego. W programie utwory muzyki dawnej i współczesnej, poważnej i rozrywkowej. Wstęp wolny.

Dla poznańskich seniorów zostanie zorganizowany bezpłatny autobus, aby zapewnić dojazd i powrót z Iwna. Autobus odjedzie z zatoczki przy Szkole Muzycznej (ul. Solna 12). Osoby, które chciałyby wziąć udział w koncercie i skorzystać z oferty autobusowej proszone są o kontakt pod numerem tel. 882 178 070. Zgłoszenia są przyjmowane do wtorku, 25 kwietnia.

Szczegóły: