Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum
Grafika artykułu: na zdjęciu kino plenerowe zaaranżowane na Wolnym Dziedzińcu Urzędu Miasta, przed ekranem w równych rzędach ustawione są czarne leżaki.
Fot. UMP

Miasto po raz kolejny zaprasza mieszkańców i mieszkanki do wspólnego spędzenia letnich wieczorów przy dobrym filmie na świeżym powietrzu. Cykl pokazów potrwa do połowy sierpnia, wejścia są bezpłatne.

Centrum Miasta przyciąga letnimi atrakcjami. W najbliższy czwartek oraz we wszystkie piątki do połowy sierpnia na Wolnym Dziedzińcu Urzędu Miasta prezentowane będą kinowe hity. Wstęp na wszystkie seanse jest darmowy. Pokazy rozpoczynają się o godz. 21.30.

18 sierpnia, godz. 21.30 – „Wieloryb”

Zdobywca dwóch tegorocznych Oscarów — „Wieloryb” – poruszający, wybitny, czuły, najnowszy film reżysera m.in. „Requiem dla snu” i „Czarnego łabędzia”. To historia otyłego mężczyzny, który przed swoją śmiercią próbuje rozliczyć się z własnym życiem i naprawić błędy. Ma przede wszystkim wyrzuty sumienia ze względu na córkę, dla której nie był idealnym ojcem, a ich aktualne relacje są wyjątkowo napięte.

Źródło: poznan.pl