Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Klub Europejskich Pasjonatów: spotkania online dla seniorów

21.9.2023

Grafika artykułu: Na niebieskim tle, po lewej stronie białe i żółte napisy informujące o szczegółach projektu. Po prawej stronie, na okrągłym, żółtym polu zdjęcie seniorki i seniora siedzących przy stole i spoglądających na ekran smartfona.Dołącz do Klubu europejskich pasjonatów i odkryj Europę! Jeśli masz 60 lat lub więcej i interesuje Cię Europa, to ta wiadomość jest dla Ciebie! Dołączając do projektu „Klub europejskich pasjonatów”, nie tylko zgłębisz tajniki Europy, ale również masz szansę na niezapomniane przeżycia!

Komisja Europejska w Polsce zaprasza do udziału w dziesięciu bezpłatnych webinarach poświęconych tematyce europejskiej. Warsztaty to ciekawe spotkania z ekspertami oraz osobami o podobnych zainteresowaniach, fascynujące dyskusje i możliwość dzielenia się swoimi pomysłami.

Dziesięciu seniorów, którzy wezmą udział w co najmniej siedmiu warsztatach oraz w konkursie ogłoszonym podczas pierwszego spotkania, zostanie zaproszonych na jednodniowe wydarzenie w centrum Europa Experience w Warszawie na początku 2024 roku. Organizator pokryje koszty podróży, wyżywienia oraz noclegu w Warszawie.

Nie przegap szansy na rozwijanie swojej pasji, poznawanie nowych ludzi i niezapomniane przygody!

Rejestracja do klubu:

Szczegółowe informacje: