Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Klub Seniora i Seniorki przy Teatrze Polskim

08.5.2023

Grafika: W centrum zdjęcie Teatru Polskiego w Poznaniu, nad zdjęciem, na białym polu napis: "Klub Seniora i Seniorki", pod zdjęciem, na czarnej belce numer telefonu do zapisów.8 maja rozpoczną się zapisy do Klubu Seniorki i Seniora przy Teatrze Polskim w Poznaniu, który powstaje z inicjatywy i we współpracy z Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu.

Członkiniami i członkami klubu mogą być osoby w wieku 60+, definiujące się jako seniorzy i seniorki. W programie m.in. zajęcia popularyzujące działalność Teatru Polskiego w Poznaniu i przybliżające kulisy jego działania, spotkania z jego pracownikami i pracowniczkami oraz zaproszonymi gośćmi. Nie zabraknie okazji do ciekawych rozmów o teatrze i integracji.

Inauguracyjne spotkanie odbędzie się 17 maja o godz. 12.00 w Teatrze Polskim w Poznaniu.

Zapisy rozpoczną się 8 maja (poniedziałek) od godz. 9.00 pod numerem tel. 61 852 56 27. Zapisując się, należy podać imię, nazwisko i zadeklarować chęć udziału w spotkaniach. Liczba miejsc jest ograniczona.

Nowy klub seniora przy Teatrze Polskim powstaje z inicjatywy i we współpracy z Centrum Inicjatyw Senioralnych. To część większego projektu mającego na celu stworzenie nowych, tematycznych klubów seniora, których działalność będzie się skupiała wokół konkretnej instytucji kultury. Pierwszy taki klub powstał przy Bramie Poznania i rozpoczął swoją działalność w październiku 2022 roku.