Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Koncert Orkiestry „Amadeus”: oferta dla grup senioralnych

05.1.2023
Grafika artykułu: zdjęcie przedstawia artystów, kobieta ubrana jest w czarną sukienkę, mężczyzna w białą koszulę i czarną kamizelkę, trzymają w dłoniach flety, patrzą na wprost, mają pogodny wyraz twarzy. Za nimi ciemne tło
Agata i Łukasz Długosz, fot. Z. Szypowicz

Orkiestra Kameralna Polskiego Radia „Amadeus” zaprasza na najbliższy koncert, który odbędzie się 15 stycznia o godz. 18.00. Dla grup senioralnych przeznaczono specjalną pulę biletów w cenie 1 zł za osobę.

Jest to pierwszy w tym roku koncert Orkiestry Kameralnej Polskiego Radia „Amadeus”. 15 stycznia o godz. 18.00 w Auli UAM w Poznaniu, u boku Agnieszki Duczmal, zagoszczą na scenie znakomici soliści. Wśród nich dwoje wybitnych flecistów — Agata Kielar-Długosz i Łukasz Długosz, którzy zaprezentują premierowy utwór „Nie odwracaj się!”, dyptyk na dwa flety solo i orkiestrę kameralną.

Po przerwie wystąpi solista, wybitny skrzypek, laureat wielu nagród muzycznych — Krzysztof Jakowicz, który wykona „I Koncert skrzypcowy g-moll op. 26” Maxa Brucha w aranżacji Agnieszki Duczmal.

Więcej informacji

Rezerwacja i odbiór biletów dla grup senioralnych (np. klubów seniora)

Rezerwacja jest możliwa poprzez telefoniczny kontakt z biurem orkiestry (Aleksandra Klińska) w godz. 9.00-15.00 pod numerem tel. 61 851 66 86/87  lub mailowo – należy wysłać wiadomość na adres: office@amadeus.pl. W treści wiadomości należy podać nazwę grupy i liczbę rezerwowanych biletów. Rezerwacje grupowe przyjmowane będą do czwartku, 12 stycznia do godz. 15.00.

Odbiór biletów możliwy będzie w Centrum Informacji Kulturalnej w godz. 10.00-18.00 przy ul. Ratajczaka lub w kasie Auli UAM w dniu koncertu w godz. 16.00- 18.00.

Szczegóły: