Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Konkurs OK Poznań

27.9.2022

Mieszkańcy Poznania, którzy rozliczają podatek w stolicy Wielkopolski, mogą korzystać z programu OK Poznań. W ramach Osobistej Karty Poznańskiej dostępnych jest wiele rabatów oraz benefitów. Tym razem zainteresowani mogą wziąć udział w konkursie i zdobyć wejściówki do Centrum Szyfrów Enigma.

Grafika artykułu: W centrum symbol programu OK Poznań - litera "o" i "k" układające się w postać człowieka z podniesioną ręką. W tle zdjęcie wnętrza Centrum Szyfrów Enigma. Na niebieskim polu po prawej stronie szczegółowe informacje na temat konkursu. W lewym, górnym rogu logotyp OK Poznań.Konkurs polega na umieszczeniu komentarza pod postem znajdującym się na stronie Miasta Poznań na portalu Facebook. Uczestnicy biorący udział w rywalizacji mają za zadanie przygotować akrostych, czyli wierszowany utwór, którego pierwsze litery stworzą słowo Enigma. Dodatkowo użyte wyrazy powinny związane być z Poznaniem.

Konkurs potrwa do 9 października do godziny 23:59. Nagrody dla laureatów od partnera programu zawierać będą wejściówki rodzinne do Centrum Szyfrów Enigma (partner programu OK Poznań) oraz zestaw miejskich gadżetów.

Szczegółowe informacje odnośnie konkursu znajdują się w regulaminie oraz na stronie organizatora.

Źródło: www.poznan.pl