Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Grafika artykułu: plakat informacyjny, w centrum na granatowym tle napis: "Noc w Palmiarni. 27 października 2023 r., 20:00-2:00 (kasa do godz. 1:00)", wokół geometryczne figury w różnych odcieniach zieleni i granatu, na niektórych znajdują się ikony roślin i ryby, po lewej stronie ikona tancerki.

Kolejna w tym roku Noc w Palmiarni odbędzie się 27 października. Podczas jesiennej nocy tancerze zabiorą odwiedzających do świecącego uniwersum fantastycznego ekosystemu spoza układu słonecznego, który podobny jest do ziemskiego, ale jednak zupełnie inny.

Świat, w którym jego mieszkańcy żyją w ścisłej zażyłości z naturą, chroniąc ją i stanowiąc jej integralną część, będzie inspiracją choreografii występującego duetu. Ledowe wachlarze i piłki symbolizować będą bioluminescencyjne rośliny tajemniczej przestrzeni, w której wszystkie żywe istoty i przyroda stanowią jedność. Podróż do krainy tańca rozpocznie się o godz. 20.45 i podzielona będzie na 3 sekwencje występów. Przybliżone godziny występów to: 20.45, 21.30, 22.15.

Organizatorzy zachęcają, aby dać się porwać atmosferze Nocy w Palmiarni i uruchomić pokłady kreatywności w postaci przebrań, niebieskich makijaży i świecących gadżetów. Uwaga! Występ duetu w pawilonie III zawiera efekty świetlne, które mogą powodować dyskomfort i wpływać na osoby z epilepsją fotogenną.

Noc w Palmiarni odbędzie się 27 października w godz. 20.00-2.00. Kasa czynna będzie do godz. 1.00. W godz. 5.00-22.00 będą otwarte wszystkie bramy Parku im. Wilsona, od godz. 22.00 otwarte będzie tylko wejście od ul. Matejki. Wstęp na wydarzenie w cenie biletu do Palmiarni: normalny – 16 zł, ulgowy – 12 zł. Bilety będzie można nabyć tradycyjnie w dniu wydarzenia bezpośrednio przed wejściem w kasie lub online poprzez stronę internetową Tobilet.pl.

Uwaga!

Warto zabrać ze sobą latarkę, aby móc w pełni korzystać z nocnych atrakcji.

Szczegóły: