Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Można ocenić Poznański Budżet Obywatelski

05.1.2023

Grafika artykułu: Na niebieskim tle ankieta przypięta do czarnej podkładki, na białym tle szare kreski przypominające linie tekstu, przy nich, po lewej stronie kwadratowe okienka - w nich zielone i czerwone znaczki wskazujące na poprawne lub niepoprawne odpowiedzi, obok czarnej podkładki żółty ołówek. Które zasady Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego są oceniane przez poznaniaków pozytywnie? Co mieszkańcy myślą o poszczególnych etapach PBO? Jakie zmiany można wdrożyć w przyszłym roku? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań ma dać prowadzona właśnie ewaluacja.

Głosowanie na projekty już się zakończyło, teraz równie ważny etap – ocena tegorocznej edycji Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego.

Ankieta dostępna jest na stronie internetowej. Kwestionariusz składa się z 19 pytań. Opiniami można dzielić się do 20 stycznia 2023 roku. Aby ankieta została poprawnie zarejestrowana w systemie, należy odpowiedzieć na wszystkie pytania zamknięte oraz kliknąć przycisk wyślij. Na podstawie spostrzeżeń ankietowanych, wydane zostaną rekomendacje zmian w kolejnej edycji PBO. Wyniki ewaluacji upublicznione zostaną do 31 stycznia 2023 roku w serwisie PBO23.

Źródło: www.poznan.pl