Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Musical „Królowa Śniegu” w Domu Tramwajarza

14.12.2023

Grafika artykułu: pośrodku pola obrazowego mężczyzna i kobieta. Mężczyzna nosi białą koszulę. Trzyma rękę na biodrze kobiety. Kobieta ma w dłoni mikrofon. Para uśmiecha się. W tle płachty materiału i błyszczące elementy ozdobne. Już 17 grudnia w Domu Tramwajarza będzie można obejrzeć baśniowy musical „Królowa Śniegu”. Jest to historia o przyjaźni i młodzieńczej miłości opowiedziana dawnymi piosenkami w nowych aranżacjach. Wydarzenie jest biletowane.

Spektakl stanowi połączenie muzyki, tańca baletowego, pantomimy oraz elementów nowego cyrku. Oprócz dawnych melodii w spektaklu pojawiają się także piosenki współczesnych autorów w zupełnie nowych aranżacjach jak np. „Zimowa miłość” Andrzeja Dąbrowskiego, czy utwór z Musicalu Metro „Uciekali”. Każda z pieśni i piosenek zagrana będzie w zupełnie nowych aranżacjach. Spektakl przeznaczony jest dla wszystkich, w każdym wieku, ponieważ w całości przybiera barwy musicalowe: miejsce dialogów zastępuje śpiew, taniec, pantomima i cyrk.

Spektakl odbędzie się 17 grudnia o godz. 12.00 w Sali Amarantowej w Domu Tramwajarza. Bilety w cenie 20 zł (w przedsprzedaży do 10 grudnia) lub 30 zł (od 11 do 17 grudnia), dostępne w Domu Tramwajarza lub na stronie internetowej.

Szczegóły: