Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Poznański Targ Dobra 2023 – nabór zgłoszeń

20.7.2023

Grafika artykułu: plakat informacyjny, w centrum na kolorowych paskach napisy: "Nabór wystawców - do 30 lipca br.!", "Zasiej dobro", "Poznański Targ Dobra 2023", po lewej stronie ikona kartki ze szczegółowymi informacjami, w rogach kwiaty.Organizacje pozarządowe, podmioty ekonomii społecznej oraz grupy nieformalne mogą wziąć udział w tegorocznej edycji Poznańskiego Targu Dobra. Zgłoszenia można przesyłać do 30 lipca.

Poznański Targ Dobra jest połączeniem Dnia Organizacji Pozarządowych oraz Targów Ekonomii Społecznej. Powstał, by promować NGO, podmioty ekonomii społecznej i nieformalne grupy, które działają na rzecz poznaniaków i poznanianek. Targ to także doskonała okazja, by na własne oczy przekonać się, czym się one na co dzień zajmują i jak współpracują z Miastem.

Chętni do wzięcia udziału w Poznańskim Targu Dobra mogą zgłaszać się do 30 lipca — za  pośrednictwem formularza, który znajduje się na stronie internetowej:

Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się 3 września (niedziela) w Starym Zoo, w godz. 10.00-16.00. Ma tam powstać siedem stref tematycznych: równości, zdrowia, środowiska, kultury, edukacji, aktywności społecznej i sportu, a także kiermasz społeczny. Wszystkie organizacje pozarządowe będą mogły zaprezentować swoją działalność.

O utworzeniu konkretnej strefy zdecyduje liczba zgłoszeń. Liczba miejsc dla organizacji pozarządowych na PTD jest ograniczona.