Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Poznańska Złota Karta

02.12.2020

Poznańska Złota Karta nie funkcjonuje już w dotychczasowym kształcie. Od 6 września osoby, które ukończyły 60. rok życia mają możliwość skorzystania z programu zniżkowego „OK Poznań – Poznańska Złota Karta”. Wejście do programu daje dostęp do wszystkich zniżek programu OK Poznań oraz specjalnych benefitów dostępnych tylko dla seniorek i seniorów. Oferta dotyczy osób, które rozliczają podatki w stolicy Wielkopolski.

Do miejskiego programu zniżkowego przystąpiło wielu partnerów oferujących atrakcyjne zniżki. Wśród nich są m.in. tańsze bilety do teatru, kina, muzeum, na basen, do palmiarni, zoo, a także zniżki w kawiarniach i restauracjach, studiach urody, centrach zdrowia, sklepach czy punktach usługowych.

„OK Poznań – Poznańska Złota Karta” dostępna jest w dwóch wersjach:

  • elektronicznej – w aplikacji mobilnej i na stronie internetowej OK Poznań,
  • w formie plastikowej karty, którą otrzymać można w Poznańskim Centrum Świadczeń

Obecna Karta Seniora (Poznańska Złota Karta) będzie honorowana w programie OK Poznań do 15 września 2024. Oznacza to, że seniorzy i seniorki mogą – po jej okazaniu – korzystać z puli zniżek i ulg dla osób w wieku 60+ oferowanych w programie OK Poznań. Jednak muszą być uczestnikami programu OK Poznań, inaczej nie będą mieli dostępu do puli zniżek i ulg dla wszystkich.

Szczegółowe informacje na temat nowego programu zniżkowego:

Projekt Poznańska Złota Karta rozpoczął się w marcu 2018 roku. Do 2023 roku wzięło w nim udział ok. 180 partnerów.