Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Retro Dancing z Michałem Foggiem w Domu Tramwajarza!

28.9.2023

Grafika artykułu: plakat informacyjny, na bordowym tle po lewej stronie czarno-białe zdjęcie w ramce, na zdjęciu znajduje się mężczyzna, patrzy na wprost, trzyma gramofon, po prawej stronie napis: "Retro Dancing z Michałem Foggiem", poniżej logotypy organizatorów.Dom Tramwajarza, Fundacja Pana Gara oraz Fundacja Retro im. Mieczysława Fogga zapraszają na niezwykłą potańcówkę! Retro Dancing z Michałem Foggiem odbędzie się 29 września. Impreza jest biletowana.

Potańcówka odbędzie się w ramach XX Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Retro. Zabrzmią największe taneczne, krajowe szlagiery lat 20. i 30. ubiegłego wieku. Tanga, foxtroty, poleczki, walczyki zostaną podane przez najbardziej eleganckiego disk dżokeja, samego Michała Fogga, który w tej roli promuje klasyczne przeboje taneczne od blisko dwóch dekad. Miło widziane będą stylizacje retro — to na pewno przysporzy dodatkowego splendoru tej stylowej imprezie.

Retro Dancing z Michałem Foggiem odbędzie się w piątek, 29 września o godz. 20.00 w Sali Amarantowej Domu Tramwajarza. Bilety w cenie 25 zł (przedsprzedaż) dostępne są na platformie GoOut oraz w biurze Domu Tramwajarza. Możliwe będzie także zakupienie biletu na miejscu w dniu imprezy w cenie 30 zł. Liczba miejsc jest ograniczona.

Michał Fogg — prezes Fundacji Retro im. Mieczysława Fogga oraz patron i współorganizator Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Retro im. Mieczysława Fogga. Prowadzi wydawnictwo muzyczne Fogg Record zajmujące się propagowaniem i promocją kultury okresu dwudziestolecia międzywojennego.

Wydarzenie współfinansowane ze środków budżetowych miasta Poznania.

Szczegóły: