Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Spektakl muzyczny „Nasz Hollywood” w Domu Tramwajarza!

10.11.2023

Grafika artykułu: plakat informacyjny, w centrum duży napis: "Nasz Hollywood", pod nim zdjęcia występujących seniorów w złotych okrągłych ramkach. W tle zdjęcie kamienicy i wzgórza. Fundacja Artcluster oraz Dom Tramwajarza zapraszają na najbardziej spektakularne wydarzenie sezonu — premierę spektaklu muzycznego „Nasz Hollywood”, która odbędzie się 11 listopada o godz. 16.00. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

W spektaklu, utrzymanym w konwencji kabaretów z epoki lat 20. i 30., najpiękniejsze poznańskie Damy rozważać będą, co tak naprawdę liczy się w życiu! Czy Forsa wprawia w ruch ten świat? Czy Życie jest kabaretem? Co oznacza Być Kobietą i gdzie Ci mężczyźni? Czy seksapil to broń kobieca, czy może do szczęścia wystarczą Nogi Roztańczone? Eleganckie widowisko powstaje w ramach projektu Fundacji Artcluster, zapraszającego Seniorów z Polski i Ukrainy do wspólnych prób i warsztatów.

Na scenie wystąpią: Tetiana Borshachowska, Grażyna Jóźwiak, Roma Knast, Dorota Koperska, Róża Łakatosz, Anneta Mytko, Zoia Merkhel, Aleksandra Nikodem, Hanna Wojciechowska.

Premiera odbędzie się w sobotę, 11 listopada o godz. 16.00 w Sali Amarantowej Domu Tramwajarza (ul. Słowackiego 19/21). Wstęp na wydarzenie jest wolny!

Projekt finansowany ze środków budżetowych Miasta Poznania oraz Rady Osiedla Jeżyce.

Szczegóły: