Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Spotkania z podróżnikami w Kinie Rialto: tropem wielorybów Pacyfiku

13.4.2023

Grafika artykułu: na zdjęciu mężczyzna w stroju płetwonurka, na górze biały napis: "spotkania z podróżnikami, 24.04.2023, 19:00", na dole na białym pasku napis "Tropem wielorybów Pacyfiku, Marek Kramarczyk" i logotypy organizatorów.

Kino Rialto i Stowarzyszenie Twórcze Horyzonty zapraszają na kolejne wydarzenie w ramach cyklu „Spotkania z Podróżnikami”. Odbędzie się ono 24 kwietnia, a gościem spotkania będzie Marek Kramarczyk. Wydarzenie jest biletowane.

Marek Kramarczyk jest podróżnikiem, fotografem i żeglarzem. Przepłynął Pacyfik oraz kilkukrotnie Atlantyk. Mieszkał półtora roku na Karaibach i przez kilka miesięcy na Polinezji. Nurkował z setką polujących rekinów na atolach Tuamotu, pływał z wielorybami w Królestwie Tonga, a także fotografował dzikie zwierzęta z Galapagos. Odwiedził Niue – jeden z najmniejszych krajów na świecie i oglądał tony śmieci wyrzuconych na plaże najbardziej odległych wysp Oceanu Spokojnego.

Spotkanie „Tropem wielorybów Pacyfiku” odbędzie się w poniedziałek, 24 kwietnia o godz. 19.00 w Kinie Rialto przy ul. Dąbrowskiego 38. Bilety w cenie 30 zł można nabyć poprzez stronę internetową Kina Rialto lub stronę Bilety24.pl.

Szczegóły: