Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Startuje Lodowisko Malta

27.10.2022
Grafika artykułu: Na zdjęciu grupa ludzi jeździ na łyżwach na sztucznym lodowisku.
Fot. POSiR

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji zapraszają od piątku, 28 października na Lodowisko Malta. Sezonowy obiekt stanął jak co roku przy starcie toru regatowego w pobliżu zbiegu ulic Jana Pawła II i Baraniaka.

Fani jazdy na łyżwach będą mogli korzystać z tafli codziennie w godz. 8.00-22.00. W piątki i soboty Lodowisko Malta będzie działało godzinę dłużej – do godz. 23.00. Warto pamiętać o przerwach na czyszczenie lodu, które mają miejsce o godz. 12.30 (15 minut) oraz 15.30 i 18.30 (30 minut).

60 minut jazdy na łyżwach na Lodowisku Malta w dni powszednie do godz. 15.30 to koszt 11 zł za bilet normalny i 8 zł za bilet ulgowy. Po godz. 15.30 ceny nieznacznie rosną (16 zł bilet normalny i 11 zł ulgowy). W soboty, niedziele oraz dni świąteczne koszt biletu 60-minutowego będzie wynosił 18 złotych (normalny) i 13 zł (ulgowy). Na dodatkowe zniżki mogą liczyć rodziny w ramach przeznaczonego specjalnie dla nich biletu oraz posiadacze karnetów. Lodowisko Malta bierze udział w programie OK Poznań. Poznaniacy, którzy odprowadzają podatki w Poznaniu i posiadają kartę OK Poznań będą mogli raz w roku skorzystać z obiektu za złotówkę. Cennik jest dostępny na stronie lodowiska.

Na Lodowisku można wypożyczyć, łyżwy, kask oraz chodzik do nauki jazdy w kształcie foki lub pingwina. Obiekt oferuje możliwość skorzystania z usług instruktora nauki jazdy, na miejscu będzie również działał punkt ostrzenia łyżew. W piątkowe i sobotnie wieczory (od godz. 19.00) Lodowisko Malta tradycyjnie będzie zapraszało na Ice Party. Podczas tych imprez na chętnych będzie czekała kolorowo oświetlona tafla oraz przygotowana przez profesjonalnego didżeja muzyka. Pierwsza okazja do udziału w Ice Party nadarza się już w pierwszy weekend działania obiektu.

Źródło: www.poznan.pl