Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Trybuna Kultury: Wybory Miss i Mistera Trzeciej Młodości

12.10.2023

Grafika artykułu: plakat informacyjny, po lewej stronie na czarnym tle pionowy napis: "Trybuna kultury", obok szczegółowe informacje na temat wyborów na Miss i Mistera III Wieku, po prawej stronie zdjęcie seniorki na wybiegu.W ramach projektu „Trybuna Kultury” w Klubie Muzycznym B 17 przy Enea Stadionie odbywają się spotkania dedykowane osobom starszym. Niedługo odbędą się tam również wyjątkowe wybory Miss i Mistera Trzeciej Młodości.

Stowarzyszenie Marcelin Art zaprasza wszystkich chętnych seniorów oraz seniorki do udziału w kolejnej, już ósmej, edycji tego niezwykłego wydarzenia. Wybory Miss i Mistera Trzeciej Młodości odbędą się 3 grudnia o godz. 12.00 w Klubie Muzycznym B 17 przy ul. Bułgarskiej 17. Już teraz chętne osoby mogą zgłaszać swoją kandydaturę.

Chęć udziału w wyborach można zgłosić na dwa sposoby:

Podczas zgłoszenia należy podać następujące informacje: imię i nazwisko uczestnika, numer telefonu i adres e-mail (jeżeli senior lub seniorka taki posiada), czym się aktualnie uczestnik zajmuje oraz jakie ma życiowe pasje. Zgłoszenia przyjmowane będą do 3 listopada przez koordynatorkę wyborów, Olgę Kuźmińską.

Po dokonaniu zgłoszenia koordynatorka skontaktuje się telefonicznie z uczestnikami, aby udzielić szczegółowych informacji o tym, jak będą wyglądały wybory, o której godzinie się odbędą oraz kiedy odbędzie się próba generalna.

Wydarzenie finansowane jest z budżetu Miasta Poznania.

Szczegóły: