Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Ukazał się grudniowy Senioralny Poznań z Tytką Seniora!

07.12.2023

Grafika artykułu: pierwsza strona grudniowego wydania gazety Senioralny Poznań, w centrum tytuł artykułu "Święta przez cały grudzień", poniżej zdjęcie koła młyńskiego na świątecznym jarmarku na pl. Wolności.Senioralny Poznań to miesięcznik informacyjny, skierowany do poznańskich seniorek i seniorów. Wydawany jest przez Wydawnictwo Miejskie Posnania we współpracy z Centrum Inicjatyw Senioralnych oraz Miejską Radą Seniorów.

W najnowszym miesięczniku można znaleźć artykuł na temat świątecznych atrakcji, które przez cały miesiąc wprowadzać będą w klimat świąt Bożego Narodzenia. Z tego numeru będzie można zaczerpnąć także garść informacji o planowanych powstańczych obchodach oraz o tegorocznym zwycięzcy konkursu Laur Seniora. W najnowszym wydaniu znaleźć można również wywiad ze Sławomirem Pietrasem, wieloletnim dyrektorem największych scen operowych w Polsce.

W grudniowym miesięczniku tradycyjnie znajduje się też Tytka Seniora, która pełna jest propozycji dla aktywnych oraz tych, którzy szukają kulturalnych uniesień. Jest też sporo podpowiedzi z zakresu zdrowia, wsparcia i bezpieczeństwa.

Sprawdźcie, jak bardzo senioralny jest Poznań!

Gazeta jest dostępna w kilkudziesięciu miejscach w Poznaniu:

Wersja elektroniczna miesięcznika dostępna jest tu: