Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Ukazał się grudniowy Senioralny Poznań z Tytką Seniora!

02.12.2022

Senioralny Poznań to miesięcznik informacyjny, skierowany do poznańskich seniorek i seniorów. Wydawany jest przez Wydawnictwo Miejskie Posnania we współpracy z Centrum Inicjatyw Senioralnych oraz Miejską Radą Seniorów.

Grafika artykułu: Pierwsza strona elektronicznego wydania miesięcznika Senioralny Poznań. Na górze duży, czerwono-czarny tytuł gazety, pod tytułem artykuł "Zielony Poznań ma już 29 lat", obok artykułu zielona grafika z promująca konkurs "Zielony Poznań".W tym numerze podsumowanie 29. edycji konkursu „Zielony Poznań”, który wyróżnia najpiękniejsze ogrody, balkony i inne miejsca zieleni. Miasto i województwo szykują się do radosnego celebrowania Narodowego Dnia Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego. 27 grudnia w Poznaniu odbędą się oficjalne uroczystości z okazji 104. rocznicy wybuchu powstania. Senioralny Poznań szczegółowo pisze o wszystkich atrakcjach w ramach obchodów.

W grudniowym wydaniu znaleźć można Tytkę Seniora. Tytka jak zwykle pełna jest propozycji dla aktywnych oraz tych, którzy szukają kulturalnych uniesień. Jest też sporo podpowiedzi z zakresu zdrowia, wsparcia i bezpieczeństwa.

Sprawdźcie, jak bardzo senioralny jest Poznań!

Gazeta dostępna jest w kilkudziesięciu miejscach w Poznaniu:

Wersja elektroniczna miesięcznika dostępna jest tu: