Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Warsztaty ekologiczne dla seniorów

07.3.2024

Grafika informująca o warsztatach ekologicznych dla seniorów. Zielone tło, a na nim w białej ramce czarne i zielone napisy. Na środku zdjęcie szarego, pogniecionego papieru, a nad nim znaczek zielonych strzałek, informujących o możliwości recyklingu.Wildecki Klub Senioralny  „Schron Trzeciego Wieku” wraz z Zakładem Zagospodarowania Odpadów w Poznaniu zaprasza seniorów i seniorki na warsztat ekologiczny w Schronie Kultury Europa.

Spotkanie będzie składało się z dwóch części: lekcji z zakresu prawidłowego postępowania z odpadami oraz warsztatu plastycznego z wykorzystaniem przedmiotów z drugiej ręki.

  • 11 marca, godz. 12.00
  • miejsce: Schron Kultury Europa, ul. Rolna 24
  • obowiązują zapisy tylko na część plastyczną
  • tel. 781 244 324

Zarówno część teoretyczna jak i praktyczna zajęć przyjmuje charakter debaty. Uczestnicy wspólnie zastanowią się między innymi nad tym, co zrobić, aby zmniejszyć liczbę odpadów oraz jak nadać rzeczom drugie życie. Spotkanie ma charakter otwarty, jednak osoby pragnące wziąć czynny udział w warsztacie proszone są o zapisanie się pod numerem telefonu 781 244 324 ze względu na ograniczoną ilość pakietów.

Szczegóły: