Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Webinar: oszustwa z wykorzystaniem wizerunku Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego

17.11.2023

Grafika artykułu: w lewym górnym rogu na zdjęciu senior i seniorka siedzą przed laptopem, patrzą na ekran, uśmiechają się, dookoła na niebieskim i białym tle szczegóły dotyczące webinaru.Urząd Komisji Nadzoru Finansowego, w ramach projektu edukacyjnego Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR, we współpracy z Komendą Główną Policji oraz Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej organizuje bezpłatne webinarium (seminarium online) dla seniorów i ich opiekunów.

Webinarium odbędzie się 23 listopada w godz. 10.00-11.15. Temat spotkania to „Oszustwa z wykorzystaniem wizerunku Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego — jak działają oszuści i jak się przed nimi chronić”. Celem webinarium jest budowanie odporności seniorów oraz osób opiekujących się seniorami na działania cyberprzestępców podszywających się pod pracowników Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego.

Rejestracja na webinarium CEDUR odbywa się online, tj. poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy. Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny do dnia, w którym odbędzie się webinarium. W przypadku zgłoszeń, które wpłyną w dniu wydarzenia, potwierdzenia uczestnictwa oraz zaproszenia na spotkanie będą przesyłane na bieżąco.

Istnieje możliwość nadsyłania anonimowych pytań dotyczących tematyki webinarium, również poprzez osobny formularz elektroniczny, do 17 listopada.

Potwierdzenia uczestnictwa zostaną przesłane najpóźniej 22 listopada. Szczegółowe informacje techniczne zostaną przesłane po potwierdzeniu uczestnictwa oraz wysłaniu wiadomości z zaproszeniem na spotkanie. W spotkaniu uczestniczyć można poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację. Niezbędne jest stabilne łącze internetowe.

Szczegóły: