Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Wrześniowy wyjazd do Pogorzelicy dla seniorów

27.7.2023

Koło Emerytów i Rencistów przy H. Cegielski Poznań S.A. Metalowcy zaprasza na wrześniowy wyjazd do Pogorzelicy. Wycieczka odbędzie się w terminie 5-10 września. Zgłoszenia przyjmowane będą do 10 sierpnia. 

Pogorzelica to kurort uzdrowiskowy należący do Wybrzeża Rewalskiego (Wybrzeże Rewalskie obfituje w masę atrakcji, m.in.: Nadmorska Kolej Wąskotorowa, Bałtycki Krzyż Nadziei w Pustkowie, ruiny gotyckiego Kościoła na skarpie w Trzęsaczu, Aleja Róż i Zakochanych w Rewalu, czy słynna Latarnia Morska w Niechorzu), w którym duże obszary lasów iglastych, w połączeniu z morskim powietrzem, tworzą specyficzny, zdrowotny mikroklimat, świetnie poprawiający samopoczucie i wspomagający leczenie chorób układu oddechowego i kostnego.

Uczestnicy wyjazdu do Pogorzelicy zamieszkają w ośrodku wypoczynkowym „Komandor” przy ul. Kapitańskiej 2. Ośrodek oferuje pokoje z pełnym węzłem sanitarnym w domkach 2, 3, 4-osobowych. Teren ośrodka jest ogrodzony i chroniony, dostępny jest Internet. Odległość od plaży wynosi ok. 500 metrów.

Koszt wyjazdu to 835 zł od osoby. Cena obejmuje: przejazd autokarem, 5 noclegów (zakwaterowanie w domkach 2, 3, 4-osobowych), posiłki (5 śniadań, 5 obiadów, 5 kolacji — pobyt rozpoczyna się obiadem, kończy śniadaniem), jeden wieczorek taneczny z muzyką na żywo (bez konsumpcji), jedno ognisko z prowiantem.

Szczegóły:

  • Kontakt: NSZZ Pracowników H. Cegielski Poznań S.A. Metalowcy, tel. 61 831-16-72 (sekretariat czynny w poniedziałek i czwartek, w godz. 8.00 -13.00)