Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Grafika artykułu: plakat informacyjny, na granatowym tle w centrum biały napis: "Kolęda po sąsiedzku", poniżej ikona choinki i prezentów. Jacek Jaśkowiak, prezydent miasta, zaprasza poznańskie seniorki i seniorów na koncert „Kolęda po sąsiedzku”. Najpiękniejsze polskie pastorałki zabrzmią 21 grudnia w Teatrze Muzycznym.

Koncert „Kolęda po sąsiedzku” odbędzie się 21 grudnia, o godz. 11.00 i 13.00. W jego programie znajdą się najpiękniejsze polskie pastorałki i kolędy. Całość przeplatana będzie poezją. Na scenie wystąpią znani soliści Teatru Muzycznego w Poznaniu: Anna Lasota, Anita Urban-Wieczorek, Patryk Kośnicki oraz Maciej Ogórkiewicz, a także zespół muzyczny w składzie: Jakub Kraszewski (piano), Kuba Marciniak (saksofon sopranowy) i Andrzej Iwanowski (bas). Artyści wykonają m.in. „Przybieżeli do Betlejem”, „Gdy się Chrystus rodzi” czy „Cichą noc”. Będzie też okazja, aby złożyć sobie nawzajem życzenia i podzielić świąteczną radością.

Bezpłatne bilety będzie można rezerwować 14 grudnia od godz. 14.00 – aż do wyczerpania ich puli. Aby to zrobić, wystarczy tego dnia zadzwonić pod numer tel. Poznań Kontakt: 61 646 33 44 (po połączeniu wybrać 4) i podać swoje imię, pierwszą literę nazwiska oraz jeden z numerów:

  • Karty Seniora — Poznańska Złota Karta (6 cyfr),
  • Karty OK Poznań — Poznańskiej Złotej Karty (10 cyfr),
  • ID z aplikacji OK Poznań — Poznańskiej Złotej Karty (w aplikacji należy wybrać zakładkę „Moja karta”, tam nad kodem kreskowym znajduje się „Numer ID POZNAŃ”).

Każda osoba w wieku 60+ będzie mogła zarezerwować 2 pojedyncze bilety — na jeden koncert. Zarezerwowane bezpłatne wejściówki będzie można odebrać w siedzibie Teatru Muzycznego (ul. Niezłomnych 1e) 19 grudnia, w godz. 9.00-15.00 (trzeba mieć przy sobie kartę lub aplikację, na której numer dokonano rezerwacji).

Seniorzy, którzy odbiorą bilety, a z ważnych przyczyn nie będą mogli wziąć udziału w koncercie, mogą przekazać wejściówki wyłącznie innym osobom w wieku 60+.

Źródło: poznan.pl