Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Wystawa Tulipanów w Poznańskiej Palmiarni

04.5.2023

Grafika artykułu: plakat informacyjny, w centrum zarys tulipanów na pastelowym tle, po prawej stronie różowy napis: "XXIV Wystawa Tulipanów", poniżej napis: "Palmiarnia Poznańska, Czas trwania wystawy od 5 maja do utraty świeżości kwiatów", na dole plakatu biała stopka z nazwą oraz logotypami organizatorów.

Od 5 maja w Pawilonach Palmiarni zwiedzający będą mogli podziwiać różnorodne odmiany tulipanów podczas XXIV Wystawy Tulipanów organizowanej przez Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne Inżynierów i Techników Ogrodnictwa Oddział w Poznaniu.

Kompozycje z kwiatów zostaną ułożone przez florystów — członków Stowarzyszenia Naukowo-Technicznego Inżynierów i Techników Ogrodnictwa Oddział Poznański oraz współpracującą ze Stowarzyszeniem Sekcją Florystyczną Koła Naukowego Ogrodników Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Oficjalne otwarcie wystawy odbędzie się 5 maja o godz. 12.00. Wystawa czynna będzie tak długo, aż kwiaty utracą swoją świeżość.

Wstęp w cenie biletów do Palmiarni: normalny – 16 zł, ulgowy – 12 zł. W ramach akcji „Wtorki dla Seniora” osoby powyżej 60. roku życia mogą zakupić bilet do Palmiarni w promocyjnej cenie 4 zł.

Szczegóły: