Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Teatr Polski w Poznaniu

Logotyp Teatr Polskiego w Poznaniu

Seniorzy i seniorki są wyjątkowymi gośćmi w progach teatru – czeka tu na nich nie tylko specjalnie przygotowana oferta cenowa, ale również przechadzki teatralne, które mają na celu przybliżenie kulis teatru. Program zwiedzania – dostosowany do potrzeb grupy zwiedzającej – obejmuje opowieść o historii, połączoną z możliwością obejrzenia całego teatralnego zaplecza. W weekendy odbywa się również „Zwiedzanie nocne z duchem”.

Siedziba teatru posiada bariery architektoniczne – uwarunkowane są one wiekiem budynku, jednak osoby z niepełnosprawnością również mogą korzystać z oferty teatru. Sukcesywnie wprowadzane są wszystkie możliwe udogodnienia, a w razie potrzeby pracownicy teatru służą pomocą. Przed wizytą warto również zadzwonić do teatru, żeby ustalić szczegóły wizyty w gmachu budynku.

Stała oferta:

Co miesiąc Teatr Polski przygotowuje specjalną ofertę spektaklową w promocyjnej cenie, skierowaną do seniorek i seniorów, cyklicznie organizowane są przechadzki teatralne, zwiedzanie weekendowe oraz „Zwiedzanie nocne z duchem” dla grup zorganizowanych.