Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Ukazał się kwietniowy numer Senioralnego Poznania z Tytką Seniora!

29.3.2024

Grafika artykułu: pierwsza strona kwietniowego wydania gazety Senioralny Poznań, w centrum tytuł artykułu "Miasto dla seniorek i seniorów", poniżej zdjęcie seniorek trzymających się za ręce w kręgu w amfiteatrze Bramy Poznania.Senioralny Poznań to miesięcznik informacyjny, skierowany do poznańskich seniorek i seniorów. Wydawany jest przez Wydawnictwo Miejskie Posnania we współpracy z Centrum Inicjatyw Senioralnych oraz Miejską Radą Seniorów.

W najnowszym miesięczniku można znaleźć artykuł na temat poznańskich atrakcji, które są przygotowywane dla seniorek i seniorów. Z tego numeru będzie można zaczerpnąć także garść informacji o wyborach samorządowych. W najnowszym wydaniu znaleźć można również wywiad z Markiem Zierhofferem, taternikiem, alpinistą, himalaistą i żeglarzem.

W kwietniowym miesięczniku tradycyjnie znajduje się też Tytka Seniora, która pełna jest propozycji dla aktywnych oraz tych, którzy szukają kulturalnych uniesień. Jest też sporo podpowiedzi z zakresu zdrowia, wsparcia i bezpieczeństwa.

Sprawdźcie, jak bardzo senioralny jest Poznań!

Gazeta jest dostępna w kilkudziesięciu miejscach w Poznaniu:

Wersja elektroniczna miesięcznika dostępna jest tu: