Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Szkoła Tai Chi JADEIT

Logotyp Szkoła Tai Chi JADEITSzkoła Tai Chi JADEIT znajduje się w pobliżu przystanku tramwajowego, żeby do niej wejść, należy zejść po schodach (w przypadku problemów z dostaniem się do siedziby szkoły można liczyć na pomoc instruktorów). Szkoła proponuje bardzo ciekawe i różnorodne zajęcia prowadzone przez specjalistów. Podczas zajęć można zadbać nie tylko o siłę fizyczną, ale również o równowagę psychiczną. Ćwiczenia prowadzone są w taki sposób, aby każda osoba była w stanie je wykonać. Zajęcia łączą tai chi z kalisteniką, jogą i różnymi formami medytacji, ale też współczesną fizjoterapią, kinezyterapią i biomechaniką. Podczas spotkań można również zdobyć wiedzę na temat budowy i działania naszego ciała, aby lepiej dbać o nie w życiu codziennym. Grupy osób są urozmaicone pod względem wieku, co daje możliwość spotkań ludzi z różnymi doświadczeniami. Grupa seniorska spotyka się na zajęciach, podczas których praktykowana jest uważność w ruchu raz w tygodniu. Zajęcia prowadzone są nie tylko na terenie szkoły, ale również w okolicach Cytadeli.

Stała oferta:

Qi Gong „Lecący Żuraw”: 30% zniżki dla seniorów, miesięczna opłata za zajęcia jeden raz w tygodniu: 80 zł, instruktorka: Karolina Kontschyts, tel. 603 683 842.

Uważność w ruchu: koszt jednorazowych zajęć: 25 zł, miesięczna opłata za jeden raz w tygodniu: 80 zł (zniżki dla seniorów: 20 zł – koszt jednorazowych zajęć, miesięczna opłata za zajęcia jeden raz w tygodniu: 50 zł), instruktorka: Maria Sitarska, tel. 608 277 295.

Cisza i spokój: uważny ruch – spotkania dla seniorów koszt jednorazowych zajęć: 25 zł, miesięczna opłata za jeden raz w tygodniu: 80 zł (szczegóły dotyczące zniżki dostępne u prowadzącej), instruktorka: Maria Sitarska, tel. 608 277 295.