Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Edycja 2022

Grafika artykułu: Na różowym tle logotyp cyklu "Senioralni, Poznań". Nie niebieskiej belce napis "12. edycja". Wiosna w pełni, my jednak już myślimy o jesieni i rozpoczynamy przygotowania do kolejnej edycji cyklu kulturalno-edukacyjnego dla seniorów pod hasłem „Senioralni. Poznań”. I jak zwykle mamy ogromną nadzieję, że wspólnie uda nam się przygotować ciekawy program wydarzeń, w których ochoczo wezmą udział najstarsze mieszkanki i mieszkańcy naszego miasta.

Senioralni, tradycyjnie, rozpoczną się inauguracją w ostatnią sobotę września (24 września) – szczegółami na temat wydarzenia podzielmy się nieco później. A już dziś serdecznie zapraszamy miejskie instytucje, uniwersytety trzeciego wieku, organizacje pozarządowe do wzięcia udziału w 12. edycji naszego cyklu. Zachęcamy do organizowania spotkań, spektakli, pokazów czy warsztatów. Także takich wydarzeń, w których będą mogli wziąć udział seniorzy i seniorki z Ukrainy (jeśli będzie taka możliwość, bylibyśmy ogromnie wdzięczni, gdyby udałoby się przygotować opis wydarzenia w języku ukraińskim). Wydarzenia mogą odbywać się stacjonarnie (w pomieszczeniach lub na świeżym powietrzu) oraz w formule online.

W tym roku zachęcamy do przygotowania wydarzeń w terminie 3-30 października. Zastrzegamy sobie prawo do wyboru propozycji, które ostatecznie znajdą się w programie Senioralnych.

Wstępną deklarację udziału należy przesłać do 31 lipca na adres zuzanna.macko@centrumis.pl. Konkretne propozycje według wzoru umieszczonego poniżej należy przesłać do 6 września również na adres zuzanna.macko@centrumis.pl.

Data i godzina: 

Opis: (2-3 zdania)

Miejsce:

Organizator:

Zapisy: (koniecznie numer telefonu)

Opłata:

Szczegółowe informacje: tel. 61 847 21 11, 61 842 35 09.