Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Filmowy Klub Seniora w Kinie Rialto

02.7.2021

Na zdjęciu wejście do Kina Rialto wieczorną porą. Nad wejściem pali się duży, czerwony neon z napisem "Rialto". 

Powracają filmowe spotkania w kinie Rialto dedykowane osobom starszym, które odbywają się we wtorki. Bilety dla seniorek i seniorów w promocyjnej cenie 12 zł ( po okazaniu legitymacji ZUS emeryta lub rencisty).

Harmonogram najbliższych projekcji:

29 czerwca, godz. 15.30 – „Na rauszu”

„Na rauszu” opowiada historię grupy przyjaciół, nauczycieli szkoły średniej, zainspirowanych teorią, że skromna dawka alkoholu pozwala otworzyć się na świat i lepiej w nim funkcjonować. Nie przewidują jednak skutków, jakie pociągnie za sobą długotrwałe utrzymywanie stałego poziomu promili we krwi.

6 lipca, godz. 15.30 – „W jak morderstwo”

Spokojną Podkową Leśną wstrząsa morderstwo. Ciało ofiary, młodej kobiety, znajduje Magda, gospodyni domowa i nałogowa czytelniczka kryminałów, która postanawia wyjaśnić tę sprawę na własną rękę.

13 lipca, godz. 15.30 – „Jak wywołałem byłą żonę”

Ruth i Charles biorą udział w seansie spirytystycznym, w czasie którego przypadkowo zostaje przywołany duch byłej żony Charlesa. Od tej pory wszyscy muszą radzić sobie z zaskakującym miłosnym trójkątem.

20 lipca, godz. 15.30 – „Żużel”

W życie motocyklowego mistrza wkracza piękna i wrażliwa dziewczyna.

27 lipca, godz. 15.30 – „Anette”

Standupowy komik oraz operowa diwa przeżywają wzloty i upadki w swoim małżeństwie, odkrywając niezwykły talent córki.

Po filmie odbywa się dyskusja na temat obejrzanego filmu przy filiżance kawy, formuła klubu jest otwarta, nie trzeba się do niego zapisywać, a na spotkanie może przyjść również nie-senior, w cenę biletu wliczona jest również filiżanka kawy lub herbaty.

Szczegóły i kontakt:

Kino Rialto | Filmowy Klub Seniora | Kontakt: ul. Dąbrowskiego 38, tel. 61 847 53 99, więcej