Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Grafika artykułu: w centralnej części zdjęcie trzech uśmiechniętych seniorek, wszystkie noszą okulary, trzymają się za dłonie, w prawym, górnym rogu - logotyp Klubu Straszaka. Pod zdjęciem, na szarym tle biało-pomarańczowy napis: "Harmonogram: Klub Starszaka".Stowarzyszenie Centrum Rozwoju Edukacji Obywatelskiej CREO zaprasza starszych mieszkańców i mieszkanki Poznania do udziału w bezpłatnych zajęciach w ramach projektu „Starszaki – klub aktywności dla osób starszych”.

Oferta Klubu została przygotowana na tyle różnorodnie, by stanowić ciekawą alternatywę aktywnego spędzania czasu dla seniorek i seniorów – mieszkańców Poznania na różnym etapie ich życia. Zajęcia od odbywają się w piątki w godz. 10.00-12.00

Harmonogram majowych spotkań:

6 maja – Zajęcia w wirtualnej rzeczywistości

Przy wykorzystaniu gogli Oculus VR uczestniczki i uczestnicy spotkania przeniosą się w odległe zakątki świata, przespacerują się brzegiem morza czy wyruszą na safari. Zajęcia odbywają się w siedzibie Stowarzyszenia CREO (ul. Kochanowskiego 8a/2), obowiązują zapisy.

20 maja – Spacer po Palmiarni Poznańskiej 

Uczestniczki i uczestnicy przechadzki naładują „swoje baterie” zieloną energią pochodzącą z pięknych drzew i kwiatów. Spacer rozpocznie się o godz. 10.00. Zbiórka przed wejściem do Palmiarni, obowiązują zapisy.

Zapisy:

W tej sprawie można kontaktować się z koordynatorką Klubu Starszaka: Niną Woderską: tel. 667 313 012, nina.woderska@centrumcreo.pl. Szczegóły: Stowarzyszenie CREO: Klub Starszaka.

Projekt jest sfinansowany ze środków budżetowych Miasta Poznania.